Top

RODEX HAKKINDA

RODEX İLE TECRÜBELİ HİZMET

1989 yılında kurulmuş, sektöründe lider şirketlerden biriyiz. 30 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadromuz ile Hırdavat ve Elektrikli El Aletleri sektöründeki gelişmeleri takip ederek sizlere nitelikli ürünler sunuyoruz ve rekabette fark yaratmanıza destek veriyoruz. Tecrübemizle gelen başarıya, yaşam boyu öğrenme ve gelişmeye inanarak, kendimizi ve işimizi sürekli geliştiriyoruz. Güvenilir ortağınız olabilmenin gururunu yaşıyoruz. 1989 yılından bu yana başarı çizgimizi sürekli yükseltiyor, kurumsal ve profesyonel yapımızla her zaman yanınızda olduğumuzu sizlere hissettiriyoruz.


RODEX İLE HAYATI KOLAYLAŞTIR

Ürün çeşitliliğimiz en büyük gücümüz. Hırdavat ve Elektrikli El Aletleri kapsamında geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız ve bu nitelikli ürünlerle yapı işlerinizi hem daha güvenli, hem de daha kolay hale getirmeyi hedefliyoruz.

RODEX İLE REKABETTE BİR ADIM ÖNDE OL

İşimizi tutkuyla yaptığımız için sektörümüzde lider çalışmalara imza atıyoruz. İş ortaklarımıza ve hizmet verdiğimiz müşterilerimize tutkumuzla ilham veriyoruz ve pazarlarında lider olmaları yolunda onları rekabetçi ürünlerimizle destekliyoruz. Her zaman en doğru fiyatlandırma üzerine çalışmaktayız. Sürdürülebilir kurum kültürümüz ve uzun soluklu ilişkilerimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz ürünleri en doğru bütçe ile sunmaktayız. İhtiyacınız olan esnekliğe sahibiz. Geniş ürün yelpazesi, fiyat avantajı sunma ve uygun ödeme seçenekleri yaratma gibi konularda kuvvetli ilişkilerimizin gücünü sizlerle paylaşıyoruz. Fiyat politikamız; bizi tanımanızı, karşılıklı güven ve daha fazla garanti sunmamızı sağlayan bir başlangıçtır.

Biz Profesyoneliz
RODEX, kaliteden ödün vermeden ergonomik tasarım anlayışı ile farkını ortaya koymaktadır.
Biz Güveniliriz
RODEX Tools'un en büyük önceliği, müşterilerine fayda sağlamak ve uygun maliyetli en kaliteli ürünleri kullanıcılara sunmaktır.
Biz Uzmanız
Gelecekteki kullanıcı eğilimlerini tespit ederek yeni ürün trendlerinin oluşturulması için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

RODEX İLE YENİLİKLERİ TAKİPTE KAL

Hizmet verdiğimiz Hırdavat ve Elektrikli El Aletleri sektörlerindeki yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip ediyor, iş yaklaşımımızı ve ürün çeşitliliğimizi bunlara uygun şekilde tazeliyoruz. Ekibimizin girişimci ruhu sayesinde değişimi doğru yönetiyoruz.

RODEX'İN ÖNCELİĞİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Memnuniyetiniz önceliğimizdir. Yapı işleri alanında üretmiş olduğumuz tüm ürünlerimiz amacına yönelik bir şekilde üretilmiş ürünlerdir ve müşterilerimizden ve iş ortaklarımızdan gelen talepler ve öneriler doğrultusunda her zaman gelişim ve ürün yenilikleri en büyük önceliklerimizden biridir. Müşterilerimizin ihtiyacına en uygun, güvenilir, kaliteli ve rekabetçi ürünler sunarak memnuniyetiniz her zaman önceliğimizdir.

RODEX SATIŞ DESTEK EKİBİMİZ HİZMETİNİZDE

Bünyemizde bulunan satış destek ekibine satış öncesi ve sonrasında daima ulaşabilirsiniz. 15 farklı dilde konuşabilen satış destek departmanı çalışma arkadaşlarımızla sağlıklı ve kesintisiz iletişim için daima görev başındayız.

Ürünlerimizin çeşitli testlerde gösterdikleri performanslara videolarımız üzerinden erişebilirsiniz.

TELEFON
Tel : +90 212 659 23 48
Faks : +90 212 659 09 41
ADRES
Mahmutbey Mah. İstoç Tic. Merkezi 2416 SK. Aktem Plaza
No: 4/132 PK:34218 Bağcılar / İstanbul / TÜRKİYE
E-MAİL
Genel : info@rodextools.com
Satış : sales@rodextools.com
TR
EN
RU